tel. 507 323 123507 323 123

e-mail: napisz do nas!

banner1

Korzyści dla Twojej firmy

Każda okazja jest dobra by przypomnieć klientom o swoim istnieniu, podtrzymać dobre relacje -świąteczna atmosfera to dobry moment by wysłać kartkę - pocztową lub wirtualną - i wywrzeć dobre wrażenie, a nawet wywołać uśmiech. Każda pozytywna emocja połączona z logo Twojej firmy to coś, co przyniesie zyski, warto więc zainwestować w indywidualny projekt kartki świątecznej. Banalny zając czy choinka nie zostaną zapamiętane, a unikalny projekt, w którym motywy okolicznościowe będą w błyskotliwy sposób połączone z działalnością firmy - tak.

Zaproszenia to istotny element imprezy czy uroczystości - jego forma i treść są zwiastunem tego, co się wydarzy, dlatego każdy wysiłek włożony w zaprojektowanie unikalnych zaproszeń przełoży się na motywację gości do uczestnictwa.

Zmiana siedziby firmy? Zawiadomienie klientów o przeprowadzce to dobra okazaja by przedstawić się na nowo. Wykorzystaj tę szansę wysyłając klientom informację o nowej lokalizacji wraz z najnowszą ofertą firmy.

Kartki świąteczne, zaproszenia, druki okolicznościowe - Kompleksowa oferta

  • kartki świąteczne (Boże Narodzenie, Wielkanoc)
  • kartki noworoczne
  • kartki na dowolne święto (Walentynki, 1 Maja,...)
  • zaproszenia
  • zawiadomienia
  • karty prezentowe/vouchery

Kartki, które zaprojektujemy dla Ciebie będą dostosowane do identyfikacji wizualnej Twojej firmy, a pomysł na kartkę zostanie przygotowany w oparciu o działalność firmy, produkt lub markę, które chcesz wyeksponować. Kartki papierowe - zależnie od nakładu produkcję kartki możemy zrealizować techniką druku cyfrowego lub offsetowego, możemy zastosować zindywidualizowane wykrojniki, lakiery i inne efekty specjalne. Możemy również posłużyć się techniką druku zmiennych danych, by każda kartka skierowana była do konkretnej osoby. Kartki internetowe powstaną w technologii HTML lub Java (...)

 

korzystna cena - projekt kartki już od ...

Zaskocz klientów na święta, zaproś ich na imprezę w nietypowy sposób - dzięki temu zostaniesz zapamiętany! HurtReklamy.pl zaprojektuje dla Ciebie wyjątkowe kartki okolicznościowe. Nowoczesne techniki druku pozwolą nam uzyskać efekt doskonałej jakości nawet w krótkim czasie. Nie odkładaj kampanii na ostatnią chwilę - zapytaj nas o kartki już teraz, będziemy mieli czas na przedstawienie błyskotliwych pomysłów!