tel. 507 323 123507 323 123

e-mail: napisz do nas!

banner1

litery1

Korzyści dla Twojej firmy

Największą "bronią" firmy jest jej nazwa / marka. To ona zostaje w pamięci klientów, to dzięki niej firma jest rozpoznawalna w branży. O czym zatem należy pamiętać? O jej odpowiednim wyeksponowaniu! Zasada obowiązująca w skutecznej reklamie: najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. Z pozoru zwykłe litery umieszczone w eksponowanym miejscu nabierają dużej mocy przekazu.

Litery przestrzenne - kompleksowa oferta

Litery i znaki przestrzenne wykonujemy na wiele sposobów. Proponujemy:

  • pełne litery wykonane ze styroduru - lico liter można pokryć elementem z dibondu, plexi lub płyty PCV lakierowanej w dowolnym kolorze
  • litery wykonane z plexi - z możliwością podświetlenia od wewnątrz diodami LED, kolorystyka zgodna ze wzornikiem dostępnych płyt

litery2Korzystne ceny - litery przestrzenne już od 90zł

Litery przestrzenne są często wykorzystywane przez osoby posiadające rozpoznanie w branży reklamowe. Ta forma reklamy jest relatywnie tania i efektowna - dlatego właśnie cieszy się popularnością.

  • standardowe litery o wysokości 10cm i długości łącznej 50cm - już od 90zł netto
  • standardowe litery o wysokości 20cm i długości łącznej 100cm - już do 340zł netto 

Zapytaj o nowy wizerunek dla Twojej firmy!

Bądź rozpoznawalny, to decyduje przecież w dużej mierze o Twoim sukcesie! Wykorzystuj formy reklamy efektywne kosztowo. Właśnie dlatego powinieneś pokazać swoją firmę, swoją markę w nowym wymiarze. Czas na przestrzenne oznakowanie Twojej firmy. Czas na HurtReklamy.pl!