tel. 507 323 123507 323 123

e-mail: napisz do nas!

banner1

tablice3Korzyści dla Twojej firmy

Szyld czy tablica reklamowa to dobry sposób, by poinformować potencjalnych Klientów o miejscu i przedmiocie działalności firmy. Taką formą reklamy przykujesz uwagę. Daj się zauważyć potencjalnym Klientom! Ciekawa grafika dostosowana do profilu Twojej firmy i estetyka wykonania wyróżni Ciebie spośród konkurencji a potencjalni klienci łatwiej zapamiętają Twoją firmę. Ciesz się jakością i elegancją w atrakcyjnej cenie!

Tablice reklamowe - kompleksowa oferta

Wykonujemy m. in.:

Tablic mogą zostać wykończone w formie wyklejenia folią wyciętą ploterem lub folią zadrukowaną solwentem. Dzięki zastosowaniu druku solwentowego o wysokiej rozdzielczości uzyskane barwy będą intensywne i nasycone. Nasze tablice i szyldy są nie tylko bardzo trwałe, ale i odporne na warunki atmosferyczne! Dowolnego formatu tablice i szyldy wykonujemy na podłożach takich jak płyty PCW, które są gładkim i lekkim tworzywem sztucznym; płyty PCW spienione o porowatej wewnętrznej strukturze a na zewnątrz gładkiej. Płyty PCW utwardzone o porowatej wewnętrznej strukturze a na zewnątrz gładkiej i błyszczącej powierzchni; płyty pleksi ze sztucznego tworzywa będącego uniwersalnym zamiennikiem szkła oraz na płyty dibond, bardzo gładkie i sztywne aluminiowe płyty kompozytowe.

tablice1Korzystna cena - tablice reklamowe już od 90zł!

Dobierzemy format, materiał oraz technikę wykończenia tablicy na podstawie Twojego budżetu i oczekiwań technicznych. Przykładowe wyceny:

  • tablica reklamowa 50 x 100cm - już od 90zł netto
  • tablica reklamowa 100 x 200cm - już 290zł netto

Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu tablicy reklamowej czy szyldu przygotujemy dla Ciebie projekt, dzięki któremu wyróżnisz się z pośród setek innych! Pamiętaj, projekt stanowi przeważnie ułamek kosztów druku, warto więc powierzyć to zadanie osobom mającym doświadczenie w projektowaniu.

Oferujemy też możliwość zamontowania reklamy u klienta.

Zamów, odbierz i oznakuj swoją firmę! 

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Przygotujemy dla Ciebie ofertę tablicy reklamowej dostosowaną do Twoich potrzeb. Czas na wyraźne oznakowanie Twojego biznesu! Czas na HurtReklamy.pl!